Alex pe canapea

/
/
27 mai 10
/

Scuze pentru titlul neinspirat dar la această oră abia îmi mişc ultimul neuron. Mi-am creat acum vreo oră un profil pe ejobs (înainte am verificat care este numărul 1 în recrutarea online de la noi iar bestjobs este pe doi). Caut pentru la vară o slujbă cu jumătate de normă sau ceva ce să poată fi făcut de acasă. Iar pentru viitor mă gândesc serios să mă apuc de altceva.
M-am uitat pe cardul foto şi o mică parte din fotografiile găsite le aveţi mai jos:

Click pe imagini pentru a le mări. 
Categorii: Foto si Video
Cuvinte cheie:
Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

Mio MiVue Pro 802W Pro, 803W Pro, 903W Pro și 903WD Pro Dual – concepute spre a fi folosite și când automobilul este parcat, iar prețurile încep de la 469 lei cu kitul de parcare inclus

Mio a lansat o întreagă gamă de dashcam-uri auto: MiVue 802W Pro, MiVue 803W Pro, MiVue 903W Pro și Mio MiVue 903WD Pro Dual.

Detalii despre cea mai nouă gamă de proiectoare Epson Lifestudio Flex și Pop, dar și cum poți printa cu Epson EcoTank L4360 la un cost cât mai redus (nu ai nevoie de cerneală pentru până la 3 ani)

Am participat la un eveniment Epson desfășurat într-un spațiu denumit Poem Boem din București. Era de fapt un apartament echipat cu cele mai noi proiectoare de la compania japoneză, dar și cu imprimantele Epson din seria EcoTank - cele conceput pentru uz casnic și home office.

Proiector smart Formovie Xming Page One – review (Brandul Formovie ar trebui să însemne ceva pentru noi de aici înainte)

Aș vrea să încep prin a explica ce am vrut să spun mai exact prin fraza din paranteza titlului. Este destul de simplu, ceva în genul „Iată, am descoperit un brand care nu ne spunea nimic până acum, dar care, de-aici înainte, adică după ce am testat un produs de la această companie, va arăta…