Black Friday: Ce ați pus pe listă?

/
/
22 oct. 14
/

eMAG a anunțat Black Friday pentru 21 noiembrie. Mai sunt câteva săptămâni în care să strângeți bugetul necesar pentru eventuale achiziții. Prevăd o mică nebunie precum la edițiile anterioare.

Știu că pregătirile pentru Black Friday la magazinele românești au început de prin august (stocuri, partea hardware etc). Și acum vine întrebarea din titlu.

Ce produse ați pus pe listă?

Pot continua cu lista personală: Google Nexus 7 în ediția 2013 dacă va fi listată la 399 lei cum a făcut QuickMobile la un moment dat, obiective pentru Canon 600D și aici mă interesează să găsesc 1 – 2 obiective concepute special pentru fotografia de produs.

Atât. Recunosc pe de altă parte că multe decizii le voi lua în ziua respectivă când parcurg promoțiile, dar mai degrabă voi cumpăra multe produse mai ieftine dacă prețurile sunt cu adevărat atractive.

Credit foto
Categorii: Opinie, Recomandari
Cuvinte cheie: Black Friday, eMag
Emil Dragotă
Co-Fondator al GADGET.ro; Pasionat de tehnologia mobilă, scrie review-urile pentru telefoane mobile, tablete, portabile, aparate foto & video, diferite gadgets etc. Utilizează Samsung Galaxy S25 Ultra, Sony ZV-E10 pentru fotografiile și materialele video făcute la recenziile de pe site. Notebook-ul de gaming Gigabyte Aorus 16X 9SG a fost transformat în desktop PC ad-hoc alături de Mac Mini cu Apple M4. Îi plac discuțiile civilizate bazate pe argumente.

Am văzut Berlin and the Lady With an Ermine, serialul numărul 1 pe Netflix în data de 1 iunie 2026 şi am fost cam dezamăgit (mult hype online, puţin conţinut)

Bine aţi revenit la un nou articol din categoria „am văzut”, secţiune în care îmi exprim o părere personală despre un film, documentar sau serial, opinie pe baza căreia vă aştept să discutăm în zona de comentarii.

De ce operatorii telecom din România (Orange, DIGI, Vodafone) se raportează la euro, deşi totul se plăteşte în lei (salarii, facturi, taxe şi impozite etc.)

Începând cu data de 27.05.2026 pentru clienţii noi, respectiv 01.07.2026 pentru clienţii deja existenţi, DIGI îşi raportează toată partea comercială din România în euro. Am scris pe subiect mai multe articole astfel:

Televizoarele Samsung în 2026 sau cum este reinventată experiența de vizionare prin AI, MicroRGB și OLED actualizat, dar și printr-un ecosistem conectat

În 2006 abia ce ajungeau a fi popularizate televizoarele cu ecran LCD. Samsung vedea o creștere a pieței pentru această tehnologie, de la 19 milioane unități în 2005 se așteptau la 25 - 30 milioane unități în 2006. A fost și momentul în care compania sud-coreeană și-a acontat poziția de lider în piața de televizoare.