Black Friday 2012 la Domo începe de joi

/
/
21 nov. 12
/

Dacă inițial Black Friday era un eveniment de o zi, și anume vinerea de după Sărbătoarea Recunoștinței, multe magazine au adoptat o politică diferită. Sintagma a devenit așa de cunoscută încât asocierea altor cuvinte cu unul din cele două inițiale declanșează în mintea tuturor ideea de REDUCERI. Astfel, fie pe parcursul anului, fie cu câteva săptămâni înainte/după Black Friday se organizează Pink Friday sau Black Wednesday, de exemplu. Totodată, unele companii oferă reduceri mai multe zile, nu doar una sau au reduceri de tipul Early Black Friday (și probabil și Late Black Friday).

Domo a avut ieri o astfel de promoție – Încălzirea Black Friday, oferind reduceri de până la 50% la o gamă de produse. Astăzi, Domo anunță un Black Friday care va începe joi, adică mâine, pe 22 noiembrie 2012. Astfel, cei mai nerăbdători dintre dumneavoastră vor putea achiziționa din timp produsele reduse cu până la 50%.

Echipa Gadget.ro
Gadget.ro este un site de știri și recenzii tech cu o vechime de peste 10 ani. În această secțiune apar articole de tip advertorial, unele dintre ele nu sunt redactate de către noi și se menționează clar în corpul materialului dacă este cazul.

TOP 10: Oferte eMAG din 31.01.26 (televizor OLED LG cu reducere de 15% și note bune în review-uri, Google Pixel 10 la 2542 lei*, mouse ASUS cu bluetooth și capace interschimbabile etc)

Am făcut o listă cu 10 oferte eMAG, iar printre ele se află de la o mașină de spălat cu funcție de uscător din portofoliul Samsung și până la un multifuncțional inkjet Epson cu alimentare pe sistem CISS.

Am văzut Train Dreams, film cu patru nominalizări la Oscar în 2026 şi cred că a fost cel mai plictisitor film din ultimele câteva luni (îl găsiţi pe Netflix)

Bine aţi revenit la un nou articol din categoria„am văzut”, secţiune în care îmi exprim o părere personală despre un film, documentar sau serial, opinie pe baza căreia vă aştept să discutăm în zona de comentarii.

Taxa de 25 lei destinată coletelor de pe Temu, Shein, AliExpress etc. pare a fi un dezastru total (nimeni nu mai livrează direct în România, ci opresc şi trimit din Ungaria)

În 2025 intrau zilnic în România peste 200.000 – 250.000 de colete de pe Shein, Temu, AliExpress & Co, astfel că exista o presiune constantă atât pe sistemul vamal, cât si pe comercianţii români.